Relacja z letniego biegu trzech jezior - Zobacz z czym zmagali się uczestniczyć

Letni bieg trzech jezior był pamiętny z wielu powodów. Ponad godzinna przerwa w biegu spowodowana była intensywnymi opadami deszczu i wyładowaniami atmosferycznymi, co okazało się wyzwaniem dla wielu biegaczy. Z tego powodu w tym roku ukończyło go mniej osób niż w ostatnich latach. Mimo to, wiele osób z poświęceniem założyło buty i ruszyło na chodnik w pogoni za tym kultowym osiągnięciem. Jeśli przegapiłeś całą akcję lub chcesz jeszcze raz spojrzeć na to, jak wyglądał wyścig, zebraliśmy kilka informacji z ostatniego wyścigu wokół jezior, aby pomóc Ci przeżyć to na nowo.

Przegląd biegu trzech jezior

Ponad 400 uczestników zebrało się 1 września w CKW Magnolia, aby zarejestrować się na IV Letni Bieg Trzech Jezior, w ramach którego odbyły się biegi na 15, 10 i 5 kilometrów. Bieg na 15 km ukończyło 226 osób.
Letni bieg był ostatnim etapem Grand Prix Biegowego OSiR Trzemeszno w trzech imprezach: XVII Zimowym Biegu Trzech Jezior (15 kilometrów), XXVIII Ogólnopolskim Biegu im. Jana Kilińskiego (półmaraton) oraz IV Letnim Biegu Trzech Jezior (15 kilometrów). W tym roku cykl biegów cieszył się popularnością, ukończyło go 168 biegaczy. Każdy uczestnik GP otrzymał drewnianą skrzynkę, w której przechowywany jest komplet medali odwzorowujących Gminę Trzemeszno, a najlepsza dziesiątka OPEN kobiet i mężczyzn otrzymała statuetki.

Zobacz kilka najlepszych zdjęć z wyścigu

Zawodnicy wyścigu biegowego
Kobieta po ukończonym biegu
Relacja z letniego biegu trzech jezior
Kobieta biega nad jeziorem