KLASYFIKACJA GP BIEGÓW OSiR

II Grand Prix Biegów OSIR w Trzemesznie

Msc Nazwisko i imię Kat. W. Miasto Klub Il. start Suma
1 KLEDZIK Zbigniew M20 Chomiąża Szlachecka Idealnie Niedoskonali 3 02:57:09
2 PRANCKUNAS Petras M40 Vilnius Na Pagauk! 3 03:13:03
3 JÓŹWIAK Artur M40 Wilczyn 3 03:20:09
4 ZYDRUNAS Baltrusaitis M40 Vilnius Na Pagauk! 3 03:20:14
5 WESOŁOWSKI Szymon M30 Gniezno Xrunners 3 03:23:18
6 SKRZYPCZAK Andrzej M40 Ocieszyn Łanie I Byki 🙂 3 03:25:31
7 MIKOŁAJCZYK Przemysław M40 Gniezno Słynni Kenijczycy 3 03:27:49
8 BARAŃSKI Piotr M50 Poznań Night Runners 3 03:30:04
9 DĄBROWSKI Dawid M20 Murowana Goślina Czerwonak Biega 3 03:30:06
10 SKODKOWSKI Jacek M40 Poznań Spwl Poznań 3 03:33:29
11 MAJEWSKI Michał M30 Bierzglinek Spin Force Runners 3 03:36:50
12 ŻUK Włodzimierz M50 Gołąbki 3 03:38:04
13 POPŁAWSKI Krzysztof M30 Swarzędz 3 03:46:04
14 LEWANDOWSKI Jan M40 Mogilno Mogilno Team 3 03:46:43
15 DZIERLA Marcin M30 Żerków Final Charge Runners Band 3 03:47:19
16 PRZYBYLSKI Krzysztof M40 Gniezno Gniezno Biega 3 03:48:14
17 KOPROWSKI Tomasz M30 Poznań Zhp Hufiec Poznań Nowe Miasto 3 03:49:53
18 BYCHOWIEC Łukasz M30 Gniezno Tip-topol 3 03:51:45
19 PRABUCKI Krzysztof M40 Witkowo Witkowo Biega 3 03:55:20
20 URBANIAK Łukasz M30 Trzemeszno 3 03:55:35
21 NAMIEŚNIK Krzysztof M40 Inowrocław Krzysiekn 3 03:56:28
22 SZUBA Mariusz M40 Trzemeszno 3 03:56:30
23 NOWICKI Dominik M30 Trzemeszno 3 03:58:13
24 KACZMAREK Michał M20 Poznań Luvena 3 03:59:16
25 WITKOWSKI Radosław M30 Gniezno Pko Bank Polski 3 04:00:07
26 JUREK Piotr M50 Szubin Bbl Szubin 3 04:00:44
27 CHŁOPICKI Michał M30 Gniezno Velux-gniezno 3 04:01:34
28 BRELIŃSKI Robert M30 Gniezno 3 04:02:40
29 PINIARSKI Paweł M30 Mogilno Mogilno Team 3 04:04:18
30 NOWICZ Konrad M30 Żychlin 3 04:04:26
31 PRANAITIS Sigitas M30 Vilnius Na Pagauk! 3 04:05:39
32 WOLSKI Jarosław M40 Mogilno Mogilno Team 3 04:05:49
33 SZCZEPANKIEWICZ Rafał M30 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 3 04:05:54
34 MAJCHRZYCKI Sławomir M30 Kijewo Środa Wlkp Kb Aktywni Środa Wielkopolskatkkf Mpk Poznań 3 04:06:12
35 BILICKI Łukasz M30 Gniezno 1981 3 04:06:14
36 CIEŚLAK Sebastian M30 Śrem Night Runners 3 04:06:45
37 WARACZEWSKI Tomasz M20 Gniezno Harpagan Gniezno 3 04:08:52
38 ZBIERSKI Radosław M40 Gniezno 3 04:09:16
39 KOLIŃSKI Grzegorz M40 Pobiedziska 3 04:10:09
40 GRZĘDA Tomasz M40 Szydłowiec Gniezno Leniwce Team 3 04:10:15
41 BRUSS Krzysztof M40 Zalasewo Drużyna Szpiku 3 04:11:48
42 MAŚLIŃSKI Mirosław M50 Szubin 3 04:11:54
43 WYSOCKI Zbigniew M50 Barcin Ślimaki Barcin 3 04:12:35
44 BALCER Remigiusz M40 Mrocza Biały Miś 3 04:12:36
45 DUBINSKAS Arunas M40 Wilno 3 04:14:22
46 BIELEC Wojciech M30 Bydgoszcz 3 04:15:51
47 KOZŁOWSKI Rafał M40 Konin 3 04:17:58
48 GRAFFON Arkadiusz M30 Trzemeszno Na Luzie 3 04:17:58
49 MAŁKIŃSKI Józef M60 Bydgoszcz 3 04:19:07
50 WOLEK Kamil M30 Gniezno Paroc Polska 3 04:19:22
51 ALEKSANDRZAK Jarosław M30 Gniezno Alex Ag 3 04:20:07
52 BARTKOWSKA Aneta K20 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 3 04:20:41
53 BORUCKI Krystian M30 Gniezno Borko.pl 3 04:20:44
54 GLIWKA Artur M30 Inowrocław 1. Blwl 3 04:20:47
55 SOBOCIŃSKI Grzegorz M30 Poznań Meta 3 04:21:13
56 GICALA Grzegorz M40 Rokietnica 3 04:22:01
57 BRZEWIŃSKI Jacek M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 3 04:22:26
58 SZYMAŃSKI Roman M50 Buk Bukowski Klub Biegacza 3 04:22:52
59 SPENCER Richard M40 Gniezno Englishrunning 3 04:22:59
60 OLCZAK Piotr M20 Poznań 3 04:23:20
61 GORZELANY Adam M40 Gniezno Gorzelany Team 3 04:23:52
62 BUZALSKI Robert M40 Bydgoszcz Orange Polska 3 04:24:10
63 PODZEREK Maciej M30 Gniezno Wake Team Gniezno 3 04:25:02
64 JAKUBOWSKI Szymon M20 Trzemeszno 3 04:25:10
65 KARASZEWSKI Janusz M40 Konin Zadyszka 3 04:25:47
66 KLUZA Stanisław M60 Turek Kb Maraton Turek 3 04:27:04
67 MRÓZ Violetta K40 Drewno Ks Sokół Gąsawa 3 04:27:59
68 KAROLAK Grzegorz M50 Poznań 3 04:28:41
69 KUJAWA Maciej M40 Koło Koło Biega 3 04:29:48
70 RASZTUBOWICZ Daniel M40 Toruń Podgórz Toruń 3 04:29:54
71 PINIARSKA Weronika K20 Witkowo Witkowo Biega 3 04:31:23
72 SIKORA Antoni M60 Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 3 04:32:51
73 PINIARSKI Michał M30 Mogilno 3 04:33:18
74 KAMIŃSKI Paweł M40 Murowaniec 3 04:33:51
75 MAJEWSKI Wiesław Stefan M40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 3 04:33:54
76 KOSMICKI Bartosz M30 Kamieniec Paroc Polska 3 04:35:34
77 MILEWSKI Artur M30 Gniezno 3 04:37:00
78 NOWACKA Małgorzata K40 Koło No Name Team 3 04:38:58
79 CHUDAŚ Roman M40 Trzemeszno Paroc Polska 3 04:40:49
80 PATUŁA Piotr M20 Trzemeszno Paroc Polska 3 04:42:41
81 MACIEJEWSKI Arkadiusz M30 Gąsawa 3 04:43:36
82 KACZMAREK Mariusz M40 Witkowo Witkowo Biega 3 04:45:05
83 AKUSZEWSKA Agata K50 Puszczykowo 3 04:46:01
84 FILIPCZAK Włodzimierz M50 Turek Kb Maraton Turek 3 04:46:58
85 KOWALSKA Małgorzata K40 Konin Zadyszka 3 04:48:46
86 PIECHNIK Maria K30 Trzemeszno 3 04:49:11
87 ADAMSKA Karolina K30 Mogilno 3 04:50:03
88 KODRANC Marcin M30 Trzemeszno Kibole W Biegu 3 04:50:07
89 CIERZNIAK Damian M30 Chocz Dhu Moto-dream 3 04:50:45
90 WOJAS Jacek M40 Witkowo 3 04:50:59
91 CYPRIAN Paula K20 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza 3 04:54:11
92 GÓRNY Bartłomiej M30 Gniezno Kaszanka Na Ciepło 3 04:54:20
93 KUJAWA Ryszard M40 Kłecko 3 04:54:42
94 RUDZKI Jan M40 Koziegłowy Quay Poznań 3 04:55:54
95 KUCZEWSKI Dariusz M40 Gniezno 3 04:57:49
96 DOBRUCHOWSKI Bogusław M30 Kamieniec Paroc Polska 3 04:59:33
97 CYPRIAN Jarosław M40 Opalenica Osp Opalenica 3 04:59:40
98 RENC Patryk M20 Bydgoszcz Serce Tybetu 3 05:01:11
99 KOWALSKI Mikołaj M30 Mogilno 3 05:02:18
100 KRYGIER Mirosława K50 Drewno Ks Sokół Gąsawa 3 05:02:55
101 POHL Arkadiusz M40 Rokietnica Łanie I Byki 🙂 3 05:03:11
102 KACHNIARZ Miras M40 Trzemeszno No Excuses Team 3 05:05:12
103 WEŁNIC Miłosz M40 Kórnik Bizons Crew 3 05:07:01
104 SKOWROŃSKA – BIZAN Małgorzata K40 Swarzędz Bizons Crew 3 05:07:17
105 PIECZYNSKI Patryk M40 Września Spin Force Runners 3 05:07:43
106 ANTOSZAK Agnieszka K30 Gniezno 3 05:08:30
107 BRZEWIŃSKA Marzena K40 Trzemeszno Bolt Trzemeszno 3 05:08:50
108 KAŹMIERCZAK Tomasz M40 Gniezno 3 05:10:06
109 REDLAK Tomasz M40 Bydgoszcz 3 05:11:26
110 SALITA Lech M50 Gniezno Altom Gniezno 3 05:11:55
111 NALEWALSKA Justyna K20 Bydgoszcz Serce Tybetu 3 05:13:13
112 ANTAS Paweł M30 Trzemeszno Klub Hdk Pck Kropelka Trzemeszno Stowarzyszenie Teraz 3 05:14:05
113 MIETLICKI Robert M40 Witkowo 3 05:14:36
114 ANDRZEJCZAK Sebastian M40 Gniezno Andrzejczak Team 3 05:14:42
115 ANDRZEJCZAK Ania K40 Gniezno Andrzejczak Team 3 05:14:45
116 SIARA Marcin M30 Witkowo Witkowo Biega 3 05:15:24
117 TOMECKI Arkadiusz M40 Witkowo Witkowo Biega 3 05:16:14
118 PANKOWSKI Dariusz M30 Witkowo 3 05:17:07
119 BYCHOWIEC Joanna K30 Gniezno Tip-topol 3 05:17:59
120 SOCHA Krzysztof M30 Trzemeszno Kpp Gniezno 3 05:23:42
121 MODRZEJEWSKI Wojciech M40 Chojnice Lichnowy Jw 3775 Chojnice 3 05:27:02
122 KOPERSKI Grzegorz M40 Wydartowo Stowarzyszenie Teraz 3 05:27:38
123 NIEMECZEK Waldemar M50 Janikowo 3 05:28:49
124 PAWLAK Małgorzata K40 Gniezno 3 05:29:40
125 KRUZEL Paweł M50 Kościelec 3 05:32:14
126 WIDZIŃSKI Adam M30 Poznań 3 05:35:47
127 ROŻKOWSKI Roman M60 Śrem Runner`s Power Śrem 3 05:37:09
128 NOWAKOWSKA Ola K20 Radziejów Anonimowi Biegacze 3 05:37:13
129 MARCZEWSKA Małgorzata K40 Człuchów Jw 3775 Chojnice 3 05:37:16
130 BRACISZEWSKI Andrzej M50 Kłecko 3 05:37:29
131 CIESIELSKI Tomasz M50 Gniezno Kb Zawał 3 05:38:58
132 KWIECIŃSKA Katarzyna K30 Gniezno Paroc Polska 3 05:45:55
133 PAWLAK Krzysztof M40 Gniezno 3 05:47:26
134 SOBKOWIAK Maciej M30 Poznań Anonimowi Biegacze 3 05:52:59
135 SZARSZEWSKI Witold M60 Nakło Nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 3 06:09:14
136 SZAFRAŃSKI Jarosław M40 Wydartowo Paroc Polska 3 06:25:52
137 KASIERSKA Ewa Katarzyna K70 Poznań Wkb Meta Lubliniec 3 06:28:14